Firmamız 1999 yılında Köseköy Sanayi Sitesinde 500 m 2 faaliyetine başlamıştır. Katı Yakıtlı ve Elektrikli Termosifon imalatının yanı sıra kazan daireleri için boyler imalatı yapmaktadır. Firmamız güneş enerji sistemleri zaman içerisinde teknolojinin vermiş olduğu imkanları en iyi şekilde değerlendirerek uzamn personel ve ekip çalışması ile yurt genelinde ürünlerini bayileri aracılığı ile son kullanıcıya ulaştırmıştır. 2005 yılında kapasite artışına giden Winboiler 1600 m2 kapalı 1400 m2 açık alanda Güneş Enerjisi İmalatına başlamıştır.

 

Günes enerjisi sistemleri son sistem otomasyonlu dikiş kaynak makinaLan ile üretilen krom depolarda insan sağlığına zarar vermeyen krom ve pirinç bağlantı elemanlan kullanılmaktadır.

 

Önce kalite prensibi ile yola çıkan firmamız Türkiye'de satış ağını büyütmeyi hedeflemektedir. Güneş enerjisi aslında fosil yakıtlar dahil olmak üzere (petrol, kömür) bugün kullanılan tüm enerjilerin kaynağıdır. O gökyüzündeki atom reaktorümüzdür. Geleneksel enerji kaynakları çevreye zarar vermekte ve çağın sorunu küresel ısınmaya neden olmaktadır. Bildiğiniz gibi fosil yakıtlar (petrol, doğal gaz ve kömür kaynaklan) hızla tükenmektedir. İşte Güneş Enerjisi Sistemleri tam bu noktada devreye girip enerji kaynaklannin biçim değistirirken ugradığı kayıplara uğramadan günesten aldığı ısı enerjisini yine ısı enerjisi olarak size sunabilmektedir. Bu sorunlarının aşılması amaci ile Günes, Rüzgar, Jeotermal, Biokütle gibi yenilenebilir enerji kaynaklarının değişik sektörlerde uygulanabilmesi için arastırmalar sürdürülmektedir.

 

Firmamiz Ön ısıtma proseslerine katkı sağlayıcı uygulamalar yaparken bu konuda da projelendirme hizmetleri ile tam destek sağlar. Ev içi su ısıtma ve oteller, tatil köyleri, siteler, kooperatifler, hastaneter, askeri üniteler ve kamu binalan gibi büyük yapıların sıcak su ihtiyaçlarının karşılanması için kapsamlı hizmetler sunar. Ayrica firmamiz ISO 9001-2000 Belgesi ve Kalite Uygunluk Belgelerine sahiptir. Önce kalite prensibi ile yola çıkan Firmamiz Türkiye'de satış ağını büyütmeyi hedeflemektedir.

 

Firmamız ; Kuruldugu günden bugüne kalite ye çevre değerlerinin bilincine varan şirketimiz bu bilinçle çalışmalarını sürdürmektedir.